Co to je Rudrakša " Rudraksha " ?

 
Co to je Rudrakša " Rudraksha " ?

 

Na našem Eshopu můžete najít náramky s Rudrakšou, ale co to vlastně je a odkud jsou?
Náramky s posláním jsou ručně vytvořená ze semínek Rudrakši a právě díky tomu to není pouze obyčejný náramek! Tyto korálky v sobě mají po tisíce let duchovní a léčivé účinky a vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši
Korálky, neboli plody stromu Elaeocarpus granitus a bývají označovány jako oči Pána Šivy (akša je oko). Naše Rudraksha obsahuje 5 mukhi a všechny semínka vozime z Indonésie. 
Rudraksha vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Tlumí stres a pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, a tak zklidňuje smysl. Je vědecky prokázáno, že Rudraksha má spoustu zdravotních výhod. Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek. Vytváří ochranné kruhy před negativitou a odstraňuje překážky na cestě za úspěchem.
...říká se, že Rudraksha je boží dar Shivy ve prospěch lidstva. Tyto korálky v sobě mají po tisíce let duchovní a léčivé účinky a vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši.
Dokáže změnit karmu nositele a vede ho přirozeně po pravé cestě za svým účelem. Tím se jeho cesta stává snažší a rychlejší. Tlumí stres a pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, a tak zklidňuje smysl. Přináší jasnost, zostřuje mysl a zvyšuje sílu intuice.

                          

Vytváří ochranné kruhy před negativitou a odstraňuje překážky na cestě za úspěchem. Nabíjí duši duchovní silou shakti a zvyšuje záři duše a její schopnost plně vyjádřit svoji božskou sílu a moudrost v hmotném světě.
Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek. Vytváří harmonii a intimní spojení s přírodními i kosmickými silami.
Je vědecky prokázáno, že Rudraksha má spoustu zdravotních výhod. Výzkumné pojednání Dr. Suhase Raie a jeho týmu z Indického institutu technologie v Benaras potvrzuje, že Rudraksha má konkrétní zářivou sílu, která je kvantifikovatelná. Její síla se liší semínko od semínka a také počtem mukhi – tváří. Jsou využívány v léčbě mnoha chorob v Ayurvédě – indické tradiční medicíně. Prokázalo se, že terapie Rudrakshou je účinnější než křišťálová nebo magnetická terapie. V dnešní době, studie ukazují, že nošení Rudrakshy bojuje proti projevy stresu, proti vysokému tlaku a depresi. Stejné studie také ukazují, že muži i ženy pociťují zvýšenou výkonnost a energii už pár hodin po nošení/kontaktu s pokožkou. Nemá žádné negativní vedlejší účinky, její působení je dokumentováno po dobu více než 3000
      essential-praying-mala-sub
Hinduisti a Budhisti uctívají Rudrakshu jako posvátné semínko, které přináší mír, sílu a ochranu. Tradičně je Rudraksha nošena v podobě náhrdelníků, náramků, přívěšků a je užívána k meditaci.

 

Náramky s Rudrakšou & minerály jsou v nabídce zde: 

Maly s Rudrakšou & minerály najdete v naší bohaté nabídce zde: