Balancing Love Mala Mala s Rudrakšou , Křišťálem & Růženínem

Neohodnoceno
Balancing Love Mala  Mala s Rudrakšou , Křišťálem & Růženínem
ZdarmaZdarma
Jemné růžové tóny v nás probouzí cit něžnosti, mírnosti, přátelství a nesobecké lásky. Otevírá srdci a smyslům vše, co krásné je obklopuje
V této Male je Růženín ktery zvyšuje pocity lásky, ale co je důležité i sebelásky.
1 790 Kč
Skladem (1 ks)

Posvátná Rudraksha vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Tlumí stres a pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, a tak zklidňuje smysl. Je vědecky prokázáno, že Rudraksha má spoustu zdravotních výhod. Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek. Vytváří ochranné kruhy před negativitou a odstraňuje překážky na cestě za úspěchem.

Růženín pomáhá hojit emocionální rány a zvyšuje u svého nositele pocit vlastní hodnoty. Podporuje bezpodmínečnou lásku a otevírá u svého nositele všechny formy lásky: vlastní lásku, romantickou lásku, rodinnou lásku, platonickou lásku ... Je to otevírací schopnost srdce působící na nervový systém , snížení úrovně stresu a zvyšování štěstí, důvěry a harmonie.

Křišťál přijímá a vysílá energii zároveň, vyrovnává rovnováhu, stává se zrcadlem naší duše. Neutralizuje negativní energii a černou magii. Je dokonalý nositel čistého světla. Dodává energii a světlo do našeho snažení. Posiluje samostatnost a pomáhá zdokonalovat osobnost. Křišťál nás ochráni před elektromagnetickým zářením, jehož je v 21. století kolem nás až příliš mnoho.Ekologičtí technici zjistili, že vibrace křišťálových kamenů mohou výrazně snížit sílu elektromagnetického pole mobilních telefonů a televizních přijímačů.

Kód Kód: 1248
Kategorie: Boho náhrdelníky / Maly se střapcem
Křišťál: 4 mm
Meditační Mala: 108 korálků
postříbřený přívěsek z Bali: Srdce (neobsahuje Nikl)
Růženín: 6/8mm
stříbrné komponenty Ag 925: mezikorálky