Mala s KŘIŠŤÁLEM, MĚSÍČNÍM KÁMENEM & Labradoritem

Neohodnoceno
Mala s KŘIŠŤÁLEM, MĚSÍČNÍM KÁMENEM & Labradoritem
ZdarmaZdarma

„Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří zůstanou jen chvíli a navždy změní náš život.“

S nákupem této Maly máte dopravu ZDARMA!

 
1 990 Kč
Skladem (1 ks)

Křišťál přijímá a vysílá energii zároveň, vyrovnává rovnováhu, stává se zrcadlem naší duše. Neutralizuje negativní energii a černou magii. Je dokonalý nositel čistého světla. Dodává energii a světlo do našeho snažení. Posiluje samostatnost a pomáhá zdokonalovat osobnost. Křišťál nás ochráni před elektromagnetickým zářením, jehož je v 21. století kolem nás až příliš mnoho.Ekologičtí technici zjistili, že vibrace křišťálových kamenů mohou výrazně snížit sílu elektromagnetického pole mobilních telefonů a televizních přijímačů.

Udává se, že měsíční kámen pomáhá léčit horní zažívací trakt a odstraňuje z něj citové napětí, působí na trávicí a reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Též se udává, že měsíční kámen pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Labradorit - Pohled na škálu jeho barev nás uklidňuje a chrání před nepříznivými vlivy okolí. Labradorit působí proti strachu, nedůvěře a citovému chladu. Přináší člověku určité zamyšlení a introverzi, povzbuzuje pohled do nitra, senzibilitu, tvořivost a fantazii, také posiluje schopnost zapamatovat si a umožňuje vnímat hluboké pocity. Pomáhá rozpouštět karmické zátěže a prohlédnout iluze. Dopomáhá k hlubokému spánku se sny, na něž si lze vzpomenout. V psychické rovině pomáhá vyrovnat se s minulostí, zpracovat psychické blokády a zlepšit naši intuici.

Kód Kód: 2652
Kategorie: Náhrdelníky / Maly se střapcem
Křišťál: 6 mm
labradorit: 6 mm
Mala/náhrdelník: délka cca 50-55 cm
Měsíční kámen: 6/8 mm
postříbřené komponenty z ostrova Bali: Přívěsek srdce