Travel & Protection Mala Mala s Rudrakšou, Křišťálem a Citrínem

Neohodnoceno
Travel & Protection Mala  Mala s Rudrakšou, Křišťálem a Citrínem
ZdarmaZdarma
Pokud máme odvahu být sami sebou, jsme otevřeni porozumět pravé podstatě vesmíru.
Mala, tradiční nástroj pro modlitby a přemítání. Nositele ochraňuje, přináší mu stabilitu a dodává pozitivní elán do života. Mala z Citrínu Vás ochrání na cestě.
1 590 Kč
Skladem (1 ks)
Posvátná Rudraksha vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Tlumí stres a pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, a tak zklidňuje smysl. Je vědecky prokázáno, že Rudraksha má spoustu zdravotních výhod. Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek. Vytváří ochranné kruhy před negativitou a odstraňuje překážky na cestě za úspěchem.
Křišťál přijímá a vysílá energii zároveň, vyrovnává rovnováhu, stává se zrcadlem naší duše. Neutralizuje negativní energii a černou magii. Je dokonalý nositel čistého světla. Dodává energii a světlo do našeho snažení. Posiluje samostatnost a pomáhá zdokonalovat osobnost. Křišťál nás ochráni před elektromagnetickým zářením, jehož je v 21. století kolem nás až příliš mnoho.Ekologičtí technici zjistili, že vibrace křišťálových kamenů mohou výrazně snížit sílu elektromagnetického pole mobilních telefonů a televizních přijímačů.
Citrín je kámenem hojnosti. Učí, jak k sobě přilákat bohatství a prosperitu společně s úspěchem. Poskytuje štěstí každému, kdo tento kámen vlastní.
Velice dobře poslouží při urovnávání vztahů. Pomáhá překonávat deprese, obavy a fóbie. Posiluje individualitu a koncentraci, dodává sebedůvěru. Zbavuje přecitlivělosti na kritiku okolí. Nabádá k pozitivnímu postoji, člověk s ním do budoucnosti pohlíží optimisticky. Pomáhá zbavit se negativních vlastností, strachu a obtěžujících pocitů. Citrín Vás ochrání na cestách.
Symbol OM-Celé slovo i tři znaky A-U-M v sobě nesou obrovskou duchovní sílu. Její název symbolizuje veškerou trojitost: minulost, současnost i budoucnost (zrození, život i smrt). Tato mantra se považuje za objekt meditace s nejvyšší hodnotou. Óm si lze představit jako je nekonečný oceán. Jednotlivé Óm zpívané člověkem je kapkou v tomto oceánu, ta však nemůže být oddělena od oceánu a může si činit nárok na nekonečný oceán jako na svůj zcela vlastní. Když člověk zpívá Óm, dotýká se a vyvolává kosmické vibrace nejvyššího Zvuku.
Kód Kód: 1224
Kategorie: Boho náhrdelníky / Maly se střapcem
Citrín: 6 mm
Křišťál: 6 mm
Meditační Mala: 108 korálků
Pozlacený přívěsek z Bali: symbol Om (neobsahuje Nikl)
Rudrakša: 7/8mm