Love & protection Mala

Neohodnoceno
Love & protection Mala
ZdarmaZdarma 1 990 Kč
Vše, co děláte, dělejte s radostí a láskou. Vážte si sebe a svého života.
Nabitá Mala plná lásky Vám přinese do každého dne pozitivní myšlení
1 390 Kč
Skladem (1 ks)

Vše, co děláte, dělejte s radostí a láskou. Vážte si sebe a svého života.

Nabitá Mala plná lásky Vám přinese do každého dne pozitivní myšlení

Posvátná Rudraksha vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Tlumí stres a pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, a tak zklidňuje smysl. Je vědecky prokázáno, že Rudraksha má spoustu zdravotních výhod. Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek. Vytváří ochranné kruhy před negativitou a odstraňuje překážky na cestě za úspěchem.

Chalcedon je krystal podporující tvůrčí schopnosti. Otevírá mysl, aby dokázal přijímat nové podněty, a pomáhá svému nositeli vyrovnávat se s novými situacemi. Tento minerál v sobě ztělesňuje duševní přizpůsobivost a výmluvnost. Zvyšuje dovednost naslouchat druhým a komunikovat s nimi. Podněcuje schopnost učit se novým jazykům a zlepšuje paměť. Modrý chalcedon vylepšuje náladu a umožňuje hledět do budoucna s optimizmem. Umožňuje lepší vnímání sebe sama.

Růženín pomáhá hojit emocionální rány a zvyšuje u svého nositele pocit vlastní hodnoty. Podporuje bezpodmínečnou lásku a otevírá u svého nositele všechny formy lásky: vlastní lásku, romantickou lásku, rodinnou lásku, platonickou lásku ... Je to otevírací schopnost srdce působící na nervový systém , snížení úrovně stresu a zvyšování štěstí, důvěry a harmonie.

Křišťál přijímá a vysílá energii zároveň, vyrovnává rovnováhu, stává se zrcadlem naší duše. Neutralizuje negativní energii a černou magii. Je dokonalý nositel čistého světla. Dodává energii a světlo do našeho snažení. Posiluje samostatnost a pomáhá zdokonalovat osobnost. Křišťál nás ochráni před elektromagnetickým zářením, jehož je v 21. století kolem nás až příliš mnoho.Ekologičtí technici zjistili, že vibrace křišťálových kamenů mohou výrazně snížit sílu elektromagnetického pole mobilních telefonů a televizních přijímačů.

Kód Kód: 1077
Kategorie: Šperky • Jewelry
Chalcedon: 6 mm
Korálky skleněné: 4 mm
Křišťál: 8 mm
Rudrakša: 6 mm
Růženín: 6 mm
stříbrné komponenty Ag 925: srdce,mezikorálky