Spolupráce

 

Vážení,

představují vám přírodní zázrak a zároveň úžasný módni doplněk...

Velmi oblibený produkt v kombinaci s jógou, meditací a relaxačním cvičením. Náramky s minerály & Rudrakšou vám ozdobí prodejnu a zároveň obohatí sortiment. Naše šperky jsou originální a ručně vyráběné v České republice. Používáme pravé kameny a Rudrakšu. 

Dostanete 1x stojánek, cca 30-40 ks náramků, informační kartičky pro zákazníky a balící materiál pro zakoupené zboží. 

RUDRAKŠA je přírodní semínko modrého ovoce věčně zeleného stromu Elaeocarpus ganitrus, známého také jako strom Rudraksha, který převážně roste v Himalájích, ale také v Nepálu, Indii a dalších částech Jihovýchodní Asie. Dokáže změnit karmu nositele a vede ho přirozeně po pravé cestě za svým účelem. Tím se jeho cesta stává snažší a rychlejší. Tlumí stres a pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, a tak zklidňuje smysly. Přináší jasnost, zostřuje mysl a zvyšuje sílu intuice. Vytváří ochranné kruhy před negativitou a odstraňuje překážky na cestě za úspěchem. Nabíjí duši duchovní silou shakti a zvyšuje záři duše a její schopnost plně vyjádřit svoji božskou sílu a moudrost v hmotném světě. Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek.

Náš komisní prodej poskytuje následující výhody:

⁃ Rozšíření a obohacení sortimentu, oslovení a uspokojení většího množství zákazníků a celková časová úspora bez jakýchkoliv finančních nákladů.

 - Jednoduchá kontrola a přehlednost prodeje, po obdržení stojanu se zbožím odpadá problém s vyceňováním. Zboží je okamžitě připraveno k prodeji.

- Minimální prostor s maximálním využitím. Na stojan lze umístit až 60 druhů. 

- Originalní kusy, které jsou ručně vyráběné.

Pro další informace prosím pište na email: ayana@gmail.com

 

Stojánek Matahariu Vás v obchodě