Způsoby platby

1 / Dobírkou při doručení

Vaši objednávku můžete zaplatit až při doručení. Poštovné je v takovém případě navýšeno o poplatek za dobírku. Dobírku lze uhradit hotově. (Česká pošta & Zásilkovna) Pouze za zásilky dodané DPD je možno zaplatit kromě hotovosti i platební kartou. Všichni řidiči DPD jsou vybaveni mobilním platebním terminálem. 

2 / Bankovním převodem

Číslo našeho účtu je 107-7035790227/0100, vedený u Komerční banky. Variabilní symbol odpovídá číslu vaší objednávky. Objednávka bude odeslána do 2,max do 5 pracovních dnů po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, abychom vám ji mohli co nejdřív odeslat.

4 / On-line platební kartou (GoPay)

Svou objednávku můžete zaplatit kartou online. Při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu. Pokud by online platba selhala, můžete si vybrat jinou možnost platby nebo zkusit zaplatit znovu.

 

Máte další otázky k platbě? Nebo vás zajímá něco jiného?

Kontakt

 

Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Pokud si objednávku zaslanou na dobírku nevyzvednete, vyhrazujeme si právo požadovat po vás částku na pokrytí nákladů pro zaslání a manipulační poplatek ve výši 200 Kč.

Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a v případě nepřevzetí dobírky i s uhrazením poplatku za odeslání zboží v této výši.