Bezdotykový dezinfekční automat s LCD monitorem Dezinfekční automaty, dezinfekční stojan, Dávkovač na dezinfekci

Kód: 001
1 hodnocení
Značka: Bezdotyku.eu
1 Kč 0,83 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Bezdotykový automat napojený na vzdálenou správu, který dokáže hlídat a zasílat informace o množství dezinfekce a kapacitě baterie přes LTE nebo WIFI. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MULTIFUKČNÍ BEZDOTYKOVÝ AUTOMAT 

nejen pro dezinfekci rukou – komplexní řešení na míru!

 

Bezpečnost – primární funkce je samozřejmě dezinfekce rukou. Bezdotykové dávkování a až 3 tisíce dávek na jednu náplň! Navíc, nabízíme více druhů dezinfekcí, přičemž všechny dezinfekce jsou certifikované a jsou vhodné i pro zdravotnická zařízení!

Design – za který se nejen že nemusíte stydět, ale dokonce se s ním můžete i pochlubit. Samotné automaty lze polepit reklamou ve Vašich firemních barvách! Ovšem není to jen o designu, automat je z kvalitních materiálů, vyroben i montován v České republice!

Multifunkčnost a high-tech– nejde jen o to, zajistit pouze dezinfekci pro ochranu před virovou nákazou, ale i poskytnout uživateli informace u vstupu a odlehčit tak personálu. V horní části automatu je LCD obrazovka, na které lze promítat jakékoliv spoty, ať už reklamní nebo informační.

Oslnění smyslů – nejen zrak je potřeba potěšit, vnímáme i čichem. Mimo dezinfekce s příjemnou vůní naše automaty obsahují i difuzéry s oblíbenými vůněmi Yankee Candle!Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční automaty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.