Sójová svíčka Růže

Kód: 186
1 hodnocení
Značka: AYANA
229 Kč 189,26 Kč bez DPH
Vyrábí se (1 ks)

Naše svíčky jsou vyráběny ručně a s láskou. Při výrobě používáme 100% sójový vosk. Vůně jsou kombinovány a míchány s přírodními esenciálními oleji a silicemi. Knoty neobsahují olovo a není přidáno žádné barvivo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně vyrobená sójová svíčka zdobená sušenými květy růže, do které přidáváme esenciální olej. Obal se zlatým odleskem vytváří dojem luxusního daru pro Vás i Vaše blízké. Ekologický sójový vosk zajistí mnohem delší hoření jako svíčka z parafinového vosku. Taje pomaleji. Hoří čistě a tím nezatěžuje naše zdraví ani životní prostředí. Díky minimalistickému vyhotovení se hodí do každého interiéru.

Složení:

Naturalis Cera Soy, Essentiales Olea, Rosa Flos Petalis

Obsah vosku:

85 g

Doba hoření:

cca 17 hodin

Starostlivost o svíčku:

Svíčku vždy nechte rozhořet tak, aby byl povrch vosku kapalný až k okrajům nádoby. Knot udržujte stále v délce  3  - 5 mm. Pokud se objeví kouř nebo černá houbička na konci knotu, sfoukněte plamínek, zastřihněte knot, odstraňte jeho spálené zbytky. Svíčku znovu zapalte.

Upozornění:

Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 3 hodiny. Nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Nenechávejte hořet bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí a domácích zvířat. 

Skladování:

Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého tepla, slunečního záření a vlhkosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.